Zadzwoń do nas +48 22 400 44 00


O Firmie

Istniejemy od 2016, ale już wiele lat wcześniej zaczęliśmy naszą przygodę z oświetleniem i systemami sterowania w firmach Philips i Helvar. Zaczęliśmy działalność od prostych uruchomień i serwisów istniejących systemów. Ciągle się rozwijamy i rośniemy, więc z czasem dodaliśmy do naszego portfolio usługi projektowania, a następnie instalacji. Obecnie, oprócz całego zakresu usług, zajmujemy się również doborem i dystrybucją konkretnych rozwiązań oświetleniowych wielu firm.
W skrócie - wprowadzamy w życie i praktycznie realizujemy hasła: „smart cities”, „smart buildings”, i „energooszczędność”!

Znamy się na oświetleniu obiektów przemysłowych oraz na zaawansowanych systemach sterowania oświetleniem. Mamy doświadczenie z najważniejszymi na rynku systemami, takimi jak Philips Dynalite, Philips Interact, Helvar, Osram Pro, Zumtobel Onlite, ES-System Vertex, i wiele innych. Znamy się również na sterowaniu oświetleniu ulicznym, w systemach takich jak CityTouch, Lumimotion czy Amplight.

Nasz zespół to pełni pasji absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych oraz doświadczeni elektrycy działający na rynku oświetlenia od wielu lat. Współpracujemy ze studentami Politechniki Warszawskiej. Współpracujemy na stałe z kilkoma małymi i średnimi firmami instalacyjnymi na terenie Polski. Ciągle się rozwijamy, więc aktywnie poszukujemy wysokiej klasy współpracowników operujących na terenie całej Polski i Europy Centralnej.