Zadzwoń do nas +48 22 400 44 00


Nasze portfolio

Posiadamy w naszej ofercie wszystkie systemy światowego lidera na rynku oświetlenia: przewodowe i bezprzewodowe systemy Dynalite, Interact, Color Kinetics, oparte na protokołach DALI, BT, Zigbee i DMX. Mnogość komponentów i możliwych konfiguracji pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Jesteśmy oficjalnym Partnerem i Certyfikowanym Integratorem rozwiązań Philips.

Modularne urządzenia sieciowe, przystosowane do pracy w sieci sterowania rozproszonego każdego typu, mają tę istotną zaletę, że pozwalają tworzyć elastyczne i łatwe w modyfikacji układy automatyki. WAGO już w 1995 roku zaprezentowało komponenty do tworzenia sieci obiektowej, umożliwiające modularną rozbudowę węzła sieciowego, w zależności od potrzeb. Od tego czasu system ten jest stale rozwijany i poszerzany o nowoczesne rozwiązania do systemów sterowania oraz wyświetlacze.

System zarządzania oświetleniem Helvar oparty jest na dwóch otwartych protokołach: DALI i Ethernet. Połączenie obu tych standardów komunikacji sprawia, że system zarządzania oświetleniem zapewnia olbrzymie możliwości i ma zastosowanie zarówno w małych, prostych aplikacjach, jak i dużych i złożonych projektach.

Multisensory, moduły wyłączników, sterowniki, a ostatnio również aplikacje na smartfony – wszystkie te elementy łączy jedna wspólna cecha: przesyłają komendy operacyjne uruchamiane przez użytkownika lub środowisko, tzn. komendy krótkoterminowe, bezpośrednio lub pośrednio do źródeł sztucznego oświetlenia.

Nasza oferta obejmuje również komponenty i systemy innych producentów, jak Osram, Tridonic, L-Tech, i inne. Potrafimy łączyć najlepsze cechy różnych systemów, integrować je ze sobą i wybierać najlepsze rozwiązania.

Tworzymy własne aplikacje na urządzenia mobilne, grafiki, wizualizacje. Współpracujemy z wysokiej klasy informatykami i grafikami.

Tworzymy też własne „customowe” rozwiązania. Projektujemy, konstruujemy i dostarczamy dodatkowe komponenty systemów, np. dedykowane panele dotykowe, tablety, czujniki, takie jak nasz sensor gestów, czy moduły translacyjne między protokołami.